1 2 3

Pomoc w doborze sprzętu i zaopatrzenia ortopedycznego

Fizjoterapia to proces wieloetapowy. Jednym z równie ważnych etapów jest odpowiedni dobór sprzętu i zaopatrzenia ortopedycznego, takiego jak wózki, kule, ortezy, gorsety, balkoniki. Dla wielu pacjentów po urazach, wypadkach, z chorobami przewlekłymi ta forma wsparcia jest nieodzownym elementem w procesie powrotu do zdrowia. W naszej praktyce spotykamy sie często z brakiem wiedzy i dezinformacją. Pośpiech, nie dokładne wytłumaczenie, brak czasu, skutkują błędnym doborem sprzętów ortopedycznych i pomocniczych. W procesie fizjoterapii jest to dość duży problem, gdyż zły sprzęt może doprowadzić do efektów patologicznych, a co za tym idzie zniweczyć efekty leczenia. Mamy również świadomość, o trudnościach, jakie nastręcza samodzielne kupno, gdyż wymaga to wiedzy i nie jednokrotnie konsultacji specjalistycznej.

Wychodząc na przeciw tym wszystkim problemom, firma DOMED oferuje Państwu profesjonalne konsultacje i pomoc w doborze sprzętu i zaopatrzenia ortopedycznego. A szanując czas dobierzemy sprzęt odpowiedni do schorzenia w domowym zaciszu, jak i dostarczymy go bezpośrednio do Państwa.

Posiadamy katalogi różnych firm, a w pozyskaniu sprzętu kontaktujemy się wyłącznie bezpośrednio z producentami. Minimalizując w ten sposób koszty, jakie musieliby Państwo ponieść na poszukiwania i dojazdy do sklepów specjalistycznych.


Zapraszamy do współpracy

Firma „DOMED” jest firmą zajmującą się fizjoterapią domową. Tę formę fizjoterapii oferujemy wszystkim pacjentom nie tylko tym, którzy nie poruszają się samodzielnie i nie mają możliwości dotarcia do gabinetów, ale również tym, którzy nie mają czasu aby uczestniczyć w fizjoterapii organizowanej w gabinetach lub nie czują się komfortowo uczestnicząc w fizjoterapii w gabinetach ogólnodostępnych. Rehabilitacja domowa stwarza bardziej intymne warunki zabiegów rehabilitacyjnych. Zapraszamy do współpracy.