Kursy i szkolenia z promocji zdrowia

W dobie dążenia do perfekcji, rozwijania własnych potrzeb i zainteresowań, ciągłego poszukiwania wiedzy, firma DOMED ma przyjemność zaproponować Państwu szkolenia z zakresu promocji zdrowia. Jako właściciel firmy i specjalista Zdrowia Publicznego jestem w stanie przekazać potrzebną Państwu wiedzę, z należytą starannością i dbałością o szczegóły. Od 2 lat prowadzę szkolenia w Hospicjum Onkologicznym w Wołominie.

Szkolenia z promocji zdrowia

Dbam również o rozwijanie bazy tematycznej, i jako firma jesteśmy otwarci na propozycje tematów z zakresu promocji zdrowia, oraz współpracę.

Szkolenia z promocji zdrowia

Możemy przygotować, wykłady, prelekcje tematyczne, przeprowadzić szkolenia bezpośrednio u klienta, jak i sami podnajmujemy odpowiednie pomieszczenia do realizacji powierzonego nam tematu. Swoją ofertę kierujemy do szkół, uczelni, osób prywatnych, firm, instytucji.

Szkolenia z promocji zdrowia

Zachęcamy do kontaktu i wysyłania tematów, jakie Państwa interesują. Pomoże to nam wspólnie zbudować bazę, na miarę oczekiwań wszystkich klientów. Baza tematyczna w przygotowaniu.

Szkolenia z promocji zdrowia

Szkolenia z promocji zdrowia

Szkolenia z promocji zdrowia


Zapraszamy do współpracy

Firma „DOMED” jest firmą zajmującą się fizjoterapią domową. Tę formę fizjoterapii oferujemy wszystkim pacjentom nie tylko tym, którzy nie poruszają się samodzielnie i nie mają możliwości dotarcia do gabinetów, ale również tym, którzy nie mają czasu aby uczestniczyć w fizjoterapii organizowanej w gabinetach lub nie czują się komfortowo uczestnicząc w fizjoterapii w gabinetach ogólnodostępnych. Rehabilitacja domowa stwarza bardziej intymne warunki zabiegów rehabilitacyjnych. Zapraszamy do współpracy.