Sprzęt fizjoterapeutyczny

BTL 4825s Top lineBTL 4825s Top line:

Jest to najnowocześniejszy aparat combo do terapii ultradźwiękowej i elektroterapii w jednym. BTL to produkt jednej z najbardziej wiodących angielskich firm zajmujących sie produkcją sprzęty medycznego i rehabilitacyjnego na rynku. Umożliwia terapię jednocześnie 3 pacjentów, prowadzenie terapii ultradźwiękowej w wodzie, dostęp do 5000 rodzajów fali, i rozbudowanej encyklopedii zabiegowej. Dzięki swej unikalnej kompaktowej budowie jest idealnym urządzeniem do zastosowań w fizjoterapii domowej.

Laser LP 50:

Laser LP 50Jest to jeden z najbardziej kompaktowych i przenośnych laserów biostymulacyjnych włoskiej firmy Cosmogamma zajmującej się od 1976 roku produkcją sprzętu medycznego i sprzętu do fizykoterapii dla placówek medycznych na całym świecie. Emituje on fale o długości 905 nm, pracując w trybie impulsowym. Posiada pełną regulację wszystkich parametrów, oraz bank gotowych terapii. Badania naukowe potwierdzają że laser o impulsowym typie fali i długości 905 nm na zdecydowanie skuteczniejsze oddziaływanie biologiczne.

Magnetobox:

MagnetoboxMagnetobox jest to kolejne przenośne urządzenie renomowanej włoskiej firmy Cosmogamma. Posiada ono aplikatory płaskie o średnicy 7, 5 centymetra, emituje sygnał o częstotliwości do 75 Hz i maksymalnej indukcji 130 Ga. Jak również bank gotowych terapii, możliwość indywidualnych ustawień. Stosowany przy schorzeń takich jak: osteoporoza, opóźniony zrost kostnych, stawy rzekome, zespoły algodystroficzne, martwice aseptycznych kości, porażenia nerwów obwodowych, zespoły cieśni - ucisków na nerwy, owrzodzenia, zespoły bólowe stawów i mięśni obwodowych i kręgosłupa na tle zapalnym i zwyrodnieniowym, obrzęki.

Stół do masażu i terapii:

Stosujemy składany, przenośny stół do masażu i terapii renomowanej polskiej firmy HABYS. Jest to solidny, estetyczny produkt o drewnianej ramie idealnie nadający się do terapii u pacjenta.

Preparaty do dezynfekcji:

Powierzchnie sprzętów rehabilitacyjnych, są często łańcuchem mikroorganizmów patogennych. Wiele mikroorganizmów zachowuje swoją aktywność na powierzchniach urządzeń przez wiele dni a nawet miesięcy, zwłaszcza, jeśli towarzyszy temu obecność materiału organicznego takiego jak naskórek. Czyszczenie sprzętu bez jego dezynfekcji prowadzi do częściowego usunięcia brodnoustrojów, ale może też doprowadzać do ich rozniesienia. Dlatego firma DOMED mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort usług, stosuje najwyższej, jakości preparaty do dezynfekcji sprzętu i mycia rąk. Jak również posiada procedury do powyższych czynności, stosując środki renomowanych firm takich jak Ecolab i Medi-line.

*** Zdjęcia sprzętu pochodzą z oficjalnych stron producentów oraz dystrybutorów, a ich wykorzystanie ma charakter wyłącznie informacyjny.


Zapraszamy do współpracy

Firma „DOMED” jest firmą zajmującą się fizjoterapią domową. Tę formę fizjoterapii oferujemy wszystkim pacjentom nie tylko tym, którzy nie poruszają się samodzielnie i nie mają możliwości dotarcia do gabinetów, ale również tym, którzy nie mają czasu aby uczestniczyć w fizjoterapii organizowanej w gabinetach lub nie czują się komfortowo uczestnicząc w fizjoterapii w gabinetach ogólnodostępnych. Rehabilitacja domowa stwarza bardziej intymne warunki zabiegów rehabilitacyjnych. Zapraszamy do współpracy.