Referencje

Rehabilitacja i dobór zabiegów rehabilitacyjnych w ramach usług w domu pacjenta najczęściej następuje po wcześniejszej ocenie zdrowia dokonanej w wyniku konsultacji medycznej lekarza specjalisty jak również po ocenie zdrowia dokonanej na podstawie dostarczonej dokumentacji medycznej i wywiadzie z pacjentem przez nasz personel. Posiadamy umiejętności samodzielnego zbadania pacjenta pod względem funkcjonalnym oraz dobrania terapii dostosowanej do jego jednostki chorobowej, co sprawia, że wiele osób jest zadowolonych i rekomenduje nasze usługi.

Nasze usługi są polecane zarówno przez osoby prywatne jak i firmy:

rekomendacje (2) rekomendacje (3) rekomendacje (1)

Firma „DOMED” w ramach rehabilitacji domowej oferuje państwu ćwiczenia usprawniające, ćwiczenia czynno-bierne, mobilizacje stawowe i tkanek miękkich, masaże, elektroterapię, magnetoterapię, laseroterapię i inne usługi. Naszą opiekę rehabilitacyjną kierujemy do wszystkich pacjentów niezależnie od wieku i schorzenia. Oferujemy Państwu w ramach rehabilitacji usługi domowej klasyczne zabiegi rehabilitacyjne jak również rehabilitację prowadzoną nowoczesnymi metodami terapeutycznymi takim jak: PNF Mc Kenzie itp.

Nasz wykwalifikowany personel posiada duże doświadczenie zawodowe i jest w stanie świadczyć usługi rehabilitacji w dogodnym dla Państwa miejscu, terminie i czasie. Profesjonalna opieka zdrowotna rehabilitacyjna nad naszym klientem zaspokajająca jego potrzeby jest źródłem obopólnej satysfakcji i zadowolenia klienta ze świadczonych przez nas usług, a najwyższy poziom opieki, jaką otaczamy klientów jest możliwy dzięki ciągłemu kształceniu personelu.


Zapraszamy do współpracy

Firma „DOMED” jest firmą zajmującą się fizjoterapią domową. Tę formę fizjoterapii oferujemy wszystkim pacjentom nie tylko tym, którzy nie poruszają się samodzielnie i nie mają możliwości dotarcia do gabinetów, ale również tym, którzy nie mają czasu aby uczestniczyć w fizjoterapii organizowanej w gabinetach lub nie czują się komfortowo uczestnicząc w fizjoterapii w gabinetach ogólnodostępnych. Rehabilitacja domowa stwarza bardziej intymne warunki zabiegów rehabilitacyjnych. Zapraszamy do współpracy.