1 2 3

Program lojalnościowy

Firma DOMED z nieukrywaną radością pragnie zaproponować Państwu w ramach podziękowania za korzystanie z naszych usług, program lojalnościowy.

Regulamin programu lojalnościowego:

§1
Każdy pacjent wykupujący zabieg w firmie DOMED objęty zostaje programem lojalnościowym.

§2
Za każde 30 zł wydane na zabiegi przyznawany jest 1 pkt. Następnie pkt. te można wymieniać na usługi w stosunku 1 pkt. = 10 zł i w ten sposób kupować usługi DOMED za pkt. w programie lojalnościowym.

§3
Zebrane punkty pacjent może w dowolnym momencie wymienić na dowolny zabieg z oferty, o ile liczba punktów odpowiada kwocie danego zabiegu zgodnie z cennikiem.

§4
Firma DOMED zobowiązuje się, wysyłać pacjentom comiesięczne informacje o stanie ich indywidualnego konta punktowego.

§5
Za formę informacji o punktach ustala się drogę mailową lub sms-ową.

§6
Formą papierowego potwierdzenia liczby punktów jest karta lojalnościowa.

§7
Karat lojalnościowa jest imienna i nie podlega scedowaniu na inna osobę.

§8
Punkty na karcie, jak i w systemie są uzupełniane i aktualizowane przy każdej wizycie.

Przykład wykorzystania punktów:

„Np.: masaż relaksacyjny całościowy kosztuje - 120 zł, czyli pacjent chcący wymienić punkty na ten zabieg powinien posiadać 12 pkt.. Aby zdobyć 12 pkt. w programie lojalnościowym tenże pacjent najpierw zakupił 4 wizyty domowe po 90 zł, z każdej wizyty miał 3 pkt., czyli z 4 wizyt miał ich 12.„


Zapraszamy do współpracy

Firma „DOMED” jest firmą zajmującą się fizjoterapią domową. Tę formę fizjoterapii oferujemy wszystkim pacjentom nie tylko tym, którzy nie poruszają się samodzielnie i nie mają możliwości dotarcia do gabinetów, ale również tym, którzy nie mają czasu aby uczestniczyć w fizjoterapii organizowanej w gabinetach lub nie czują się komfortowo uczestnicząc w fizjoterapii w gabinetach ogólnodostępnych. Rehabilitacja domowa stwarza bardziej intymne warunki zabiegów rehabilitacyjnych. Zapraszamy do współpracy.