1 2 3

O nas - DOMED

Witamy Państwa na stornie firmy DOMED. Firma powstała w 2011 r. z misją przełamywania barier i ograniczeń w dostępie do fizjoterapii. Ciągła obecność na rynku, oraz skrupulatna obserwacja, pozwala tworzyć usługi adekwatne do oczekiwań współczesnego Pacjenta. Nasze kompetencje poparte są licznymi kursami i praktykami, z pasją śledzimy nowinki ze świata medycznego poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz konferencjach.

DOMED zapewnia fachową i kompleksową fizjoterapię w domu pacjenta. Nasze usługi skierowane są przede wszystkim do osób przewlekle chorych, mających problem z wychodzeniem z domu, z przewlekłymi zaburzeniami neurologicznymi np. SM, po udarach, urazach mózgu, cierpiących na Alzheimera, Parkinsona oraz po złamaniach, jak również do osób szukających komfortu i ekskluzywności w zabiegach wykonywanych w domowym zaciszu.

Swoją opieką obejmujemy także osoby z bólem kręgosłupa, czy to z powodu dyskopatii, czy innego procesu zwyrodnieniowego narządu ruchu, z chorobami reumatoidalnymi, po operacjach, a także dzieci i młodzież z wadami postawy. Zapewniamy indywidualnie dobrany program usprawniania dostosowany do wieku i możliwości pacjenta.

Nową usługą jest rehabilitacja onkologiczna obejmująca także osoby w stanie paliatywnym. Zapewniamy pomoc rodzinie w doborze i dostarczeniu sprzętu do domu, niezwykle przydatnego w opiece nad osobą przewlekle chorą oraz ułatwienie kontaktu z psychologiem lub placówką opiekuńczo- rehabilitacyjną. Dowodem dbałości o pacjenta jest posiadany przez nas najnowszy mobilny sprzęt do fizykoterapii, renomowanych firm BTL i Cosmogamma.

Proponujemy również programy i pakiety dla osób, chcących zadbać o siebie, przygotować się do sezonu rowerowego, narciarskiego czy do pieszych wycieczek lub innych aktywności sportowych, łącząc dietę, zabiegi fizjoterapeutyczne, masaże i spersonalizowane zestawy ćwiczeń.

DOMED prowadzi również rozmowy z prywatną przychodnią MEDICA w Wołominie, w celu świadczenia ambulatoryjnych usług fizjoterapeutycznych w zakresie: fizykoterapii: magnetoterapia, laseroterapia, elektroterapia, ultradźwięki; indywidualnej pracy z pacjentem: wykorzystanie technik manualnych, PNF, Kinesiology Tapingu w pracy z pacjentem.

Informacje o dniach i godzinach przyjęć w przychodni MEDICA zostaną w najbliższym czasie umieszczone na naszej stronie.


Zapraszamy do współpracy

Firma „DOMED” jest firmą zajmującą się fizjoterapią domową. Tę formę fizjoterapii oferujemy wszystkim pacjentom nie tylko tym, którzy nie poruszają się samodzielnie i nie mają możliwości dotarcia do gabinetów, ale również tym, którzy nie mają czasu aby uczestniczyć w fizjoterapii organizowanej w gabinetach lub nie czują się komfortowo uczestnicząc w fizjoterapii w gabinetach ogólnodostępnych. Rehabilitacja domowa stwarza bardziej intymne warunki zabiegów rehabilitacyjnych. Zapraszamy do współpracy.